Dreamstory

Pred nedávnom ma oslovil pán Jurečka, či by sme neotestovali personalizovanú knihu a ja po prečítaní podrobností som bola doslova očarená. Samozrejme som do toho chcela ísť. Pán Jurečka totiž stojí za projektom Dreamstory TU.

A čo to personalizovaná kniha znamená?

Je vyrobená a napísaná len pre konkrétnu osobu. V tomto prípade si môžete dať vyrobiť pre dievčatko “Ja, princezná” alebo pre chlapca “Ja, futbalista”. V knihe sú všetky osobné údaje dieťatka, ktoré poskytnete pri objednávke.

To čo chcete, aby v knihe bolo, si máte možnosť vybrať z ponuky, ktoré sú aj v rozličných cenách. Ponuku nájdete TU.

Okrem zaujímavého príbehu, kde je hlavná postava vaše dieťa, sú v knihe aj úlohy a cvičenia.

U nás knihy a pracovné zošity fičia vo veľkom. A v tejto personalizovanej knihe máme vlastne 2 v 1. U Kiarky mala kniha naozaj veľký úspech. Veď ktoré dieťa by nechcelo byť hlavným hrdinom 😉.

Knihu hodnotím naozaj veľmi pozitívne, krásny príbeh, zábavné cvičenia, a pekné ilustrácie. A čo fakt tiež oceňujem, je hrúbka listov, teda použitého papiera. Vzhľadom na to, že sú tam aj cvičenia, ktoré majú deti kresliť a písať, tak je to veľmi dôležité. A musím povedať, že ani fixky nepresvitajú. Je to výborná kniha pre škôlkárov, kedy im knihu budú čítať rodičia, ale aj pre malých školákov, ktorí sa už naučili písmenká a učia sa čítať. Ja sa na to už neuveriteľne teším, kedy si bude Kiarka túto knihu čítať aj sama 🤗.

Na začiatok knihy dokonca môžete dať fotku vásho drobca a tiež venovanie od vás. Kiarka sa každý deň nevedela dočkať, čo ju v príbehu čaká a aké úlohy dostane. Nesmierne sa tešila aj z toho, keď sa v príbehu objavila jej kamoška, alebo niekto z rodiny, či jej obľúbené činnosti, jedlo, pesnička 😉… Je to výborný darček pre detských členov rodiny, ale aj pre Kiarkine kamošky, ktorým chodí každý rok na oslavu.

Okrem hore spomínaných námetov, sa už pripravujú ďaľšie. Jedna je už dokonca sfinalizovaná a to “Ja, rytier” pre chlapcov, na ktorú sa môžete čoskoro tešiť 😉.

Ostatné námety budú Dreamstory zverejňovať na svojej FB stránke TU. Taktiež pripravujú knihy pre škôlkárov, školákov, so zvieratkami, športové témy, ako pre chlapcov, tak aj pre dievčatá. No teda ja sa neviem dočkať 😊.

A ako to vlastne celé vzniklo? Prvá testovaná kniha “Ja, princezná” išla pre neterku pána Jurečku ako narodeninový darček. A keď videl, že sa jej veľmi páči a takisto aj jej kamarátkam, tak začal pracovať na tom, aby sa hlavnou hrdinkou mohla stať akákoľvek princezná. To sa nakoniec úspešne podarilo a každé dieťa tak môže mať vlastnú knihu. 😊

My ich určite budeme mať viac 😉.

Vaša Lucka s Kiarkou…

xxx

V spolupráci s Dreamstory

Photo by me

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s